17 Ocak 2011 Pazartesi

AcımayacakUzun zamandır türk sanatçılardan beyendiğim bir klip çıkmıyordu ortaya, ya da ne zaman "aa güzelmiş" dediğim bi klip olsa, bi süre sonra çalıntı çıkıyordu. Derken... Tarkanın acımayacak klibini izledim bu akşam, gerçekten çok güzel bir iş çıkarılmış diye düşündüm. Klip yönetmeniliğini Murat Küçük yaparken; görüntü yönetmeniliği ise Veli Kuzu yapmış.

Tüm çekimleri siyah/beyaz ve 35 mm formatıyla çekilmiş.

Klipte kullanılan kostümleri ise; Ceyda Balaban, Umut Eker, Simay Bülbül tarafından hazırlanmış. Klip esnasında gözüme tanıdık gelen aksesuarlardan zaten Simay Bülbül'ün bu işte parmagı oldugunu anlamıştım:)
Dilan Bozyel'in güzel backstage fotograflarına göz atalım:)
Tarkanın bu deriler ve zımbalar içindeki salaş ve serseri halini sevdim:) Bu aksesuarı Fashion Week'te de görmüştük BKNZ

Simay Bülbül&Umut Eker
Bu aralar kendi ismini taşıyan moda markasıyla; yaptığı işler arasına bir de moda tasarım üst başlığını ekleyen Kerem Tezgel'de model olarak klipte yer aldı.


Tarkan uzun bi aradan sonra gerek syling gerek ise tüm teknik işlerini emanet edebileceği güzel bir ekiple çalışmış, umarım bu birliktelik tek seferlik olmamıştır:)

Hiç yorum yok: