5 Şubat 2011 Cumartesi

IFW Sokak Stilleri 1 Çok Sempatik değil mii :)

 

Renklerin uyumu müthiş. (Moda Duygusu


Günseli Türkay & Simay Bülbül Backstage

Zeynep Erdoğan 2011 IFW


 Hem podyumda hemde konuklar arasında bu sene bu tarzda başa bağlanan türbanlar revaçtaydı:)

 Sponsorlardan biride Penti'ydi.Onlarda Fırça darbelerinden nasibini almışlar.Zeynep Erdoğan defilesini pek çok kişi beğenerek izlediğin yazmış... Bende beğendim beğenmesine ama kafamı kurcalayan bi "ama"m var... Dile getirmeyeceğim ama şöyle bir baştan sona koleksiyona bakınca içinize siniyor me mu sizin diye merak ettim?

Not:Istanbul Fashion Week kapsamında yazılan bütün yazılardaki görseller bizzat bana aittir. Lütfen kaynak belirtmeden kullanmayan, emeğe biraz saygı :)

4 Şubat 2011 Cuma

Simay Bülbül 2011 Defilesi

Showdan seçmece outfitler:)


 Geçen koleksiyonda da olduğu gibi takılar ve ince işçilikler büyüleyiciydi. Tasarımların yanı sıra farklı koreografisi ve müziğiylede Simay Bülbül defilesi çok hoşuma gitti:)

Simay Bülbül , “Zema’nın Seslenişi’nde yitip gidene bir ağıt tutturan, elinde kalan için direnen amansız kadını anlatmak istedim. Mücadeleci kabile kadınlarından esinlendim. Geçmişlerine sahip çıkan kadınları anlatırken tüm detaylarda geçmişi geleceğe taşımak istedim. Çok farklı malzemeleri, cesur saçlarla ve özel tasarlanmış takılarla birlikte kullandım. Heyecan verici bir koleksiyon olduğunu düşünüyorum” diyor.